Гастроли — Кременцы, Яремча, Ивано-Франковск, Житомир, Евпатория.

До курортного міста Яремче, що на Івано-Франківщині, завітав професійно-аматорський міліцейський театр «Діти майбутнього», який створений і діє при Головному управлінні МВС України в Харківській області.

З 23 по 29 серпня у медичному-реабілітаційному центрі «Кремінці» МВС України побував колектив професійно-аматорського міліцейського театру «Діти майбутнього» під керівництвом капітана міліції Олени Миколайчук. Театральна група прибула в складі 35 учасників. Молоді актори та акторки виховуються в різних сім’ях. Це – діти співробітників міліції, і вихованці шкіл-інтернатів, а також ті, хто перебувають під опікою чи піклуванням.

PM416image003

Концертна програма міліцейського театру «Діти майбутнього» надзвичайно різноманітна: юні артисти порадували глядачів авторськими спектаклями, концертними номерами, вокально-хореографічними і літературно-театральними сценками, а також продемонстрували шоу барабанів.

PM415image002

Основна мета всіх концертних номерів повчальна – як не стати жертвою злочину, куди звертатися за допомогою у випадках сімейного насильства, про шкоду куріння, вживання алкоголю, наркотиків, профілактика адміністративних чи кримінальних правопорушень.

PM285image001

Між проведеними концертними програмами, виступами та репетиціями діти мали змогу відпочити та весело провести останні дні літніх канікул. Вони відвідали музеї Яремчанщини, ходили в гірські походи. Дітям дуже сподобався водоспад Гук та швидкоплинні гірські річки, через які вони переправлялися за допомогою спеціального туристичного обладнання під наглядом інструкторів.

PM494image004

Міліцейський дитячий колектив Харківської області на Прикарпатті не вперше, бо під час минулорічних зимових канікул він уже виступав у Яремче. Театральна група планує відвідати це курортне містечко знову, адже взимку вона братиме участь у міжнародному молодіжному конкурс-фестивалі вокального, хореографічного і циркового мистецтв «Діамант Карпат».

PM127image005

СЗГ УМВС України

в Івано-Франківській області.