Фестиваль «TALENDID TALLINNAS SOPRUSKOND» у Прибалтиці

З нагоди проведення ІII Міжнародного фестивалю вокального, хореографічного, циркового та театрального мистецтва «Перлини мистецтва», що відбувався в м. Львів, за підтримки Міністерства культури України, де приймали участь 72 колективи з України та Білорусії, актори міліцейського театру представляли на фестивалі м. Харків та МВС України, де вибороли перше місце. Організаторами фестивалю та складом професійного журі, до якого входили заслужені артисти України, заслужені діячі мистецтв України та представники з Міністерства Культури України було прийнято рішення, що міліцейський театр «Діти майбутнього» представить Україну на Міжнародному фестивалі-конкурсі кращих європейських колективів «TALENDID TALLINNAS SOPRUSKOND», який проходитиме в місті Талін, Республіки Естонія та в місті Стокгольм, Королівства Швеції. У міліцейського театру був місяць строку на підготовку колективу.
З 20-го червня по 1 липня професійний дитячо-юнацький міліцейський театр оригінального жанру «Діти майбутнього» при ГУМВС України в Харківській області у складі 31 дитини, віком від 6 до 20 років та супроводжуючих: керівника театру — капітана міліції Ніколайчук Альони Ігорівни, педагога по вокалу –капітана міліції Кацалап Людмили Сергіївни та адміністратора театру – молодшого сержанта міліції Лазюк Дар’ї Володимирівни, представив свою державу Україну на Європейському фестивалі-конкурсі, де змагалися за перші місця та визнання професійного європейського журі 37 колективів зі Швеції, Естонії, Латвії, Білорусії, Польщі, та Росії. Театр розкрив свої вміння та таланти у чотирьох категоріях: вокал, хореографія, акторська майстерність та інструментальний жанр, до речі був єдиним театром оригінального жанру та театром, який позитивно представив міліцію. Таким чином міліцейський театр представив рідну Україну, підтримав імідж міліції і розкрив нове бачення у глядачів на діяльність міліцейської структури.
Сам конкурс проходив у м.Талін, де міліцейський театр отримав 1 місце у номінації вокал (категорія від 12-16 років), вокалісти: Дар’я Головчанська, Марія Орленко та Анастасія Кодак – педагог Людміла Кацалап; в номінації вокал (категорія від 26-35 років) представила країну керівник театру Альона Ніколайчук, одержала 1 місце. У номінації краща дуетна хореографія одержали перемогу та, звичайно, 1 місце актори театру Михайло Землін та Анна Коваленко, в дуетній жіночій хореографії одержали почесне 2 місце актори театру Влада Зоря та Анна Коваленко. Хочеться сказати, що в інструментальному та театральному жанрі міліцейський театр «Діти майбутнього» були найкращими, весь колектив ( 31 учасник) отримав Спеціальні дипломи переможців. Та це ще не все, адже наші актори та керівники, як кажуть, не їздять в гості з пустими руками, делегація презентувала фестивалю свій творчій подарунок – Гімн фестивалю «Співдружності європейських талантів», слова і музику якого написала керівник театру Альона Ніколайчук. Виконання гімну учасниками театру та його презентація на фестивалі відбулися дуже урочисто, почесними членами журі, координаторами і організаторами фестивалю гімн фестивалю визнано офіційним.
Після яскравої і творчої конкурсної програми, яка проходила терміном у два дні, делегацію міліцейського театру запросили дати інтерв’ю по місцевому телебаченню, розповісти про свою країну та про міліцію, бо не думали раніше, що в Україні міліція займається творчим та духовним розвитком дітей і це направлення позитивно вразило місцевих жителів та колективи-учасників.
На третій день виснажливої творчої програми, міліцейський театр відправився до м. Стокгольм Королівства Швеції на закриття фестивалю, нагородження та виступу з концертною програмою на паромі Tallink «Вікторія», як переможців конкурсу.
Міліцейському театру «Діти майбутнього» організатори фестивалю подарували екскурсію по Швецькому Королівству, а саме до столиці Швеції міста Стокгольму. Діти змогли відвідати Королівський палац, побачити зміну караулу, побачити шедеври архітектури, пам’ятники історії та переконатися у тому, що столиця Швеції одна із самих екологічно чистих на всій планеті.
На зворотному шляху на сцені неймовірно великого та красивого парому Tallink, міліцейський театр давав свій справжній сольний концерт від переможців з України для усіх відпочиваючих на паромі та учасників дивовижної подорожі.
На сьогоднішній день професійний дитячо-юнацький міліцейський театр оригінального жанру «Діти майбутнього» при ГУМВС України в Харківській області визнано самим оригінальним колективом-переможцем та запрошено на Міжнародний фестиваль до Лапландії, який відбудеться у січні місяці.
Колектив міліцейського театру «Діти майбутнього» виражає велику вдячність за підтримку, фінансовий вклад та підготовку колективу начальнику ГУМВС України в Харківській області генерал-майору міліції Дмитрієву Анатолію Анатолійовичу, який дуже переживає за колектив та підтримує його. За спонсорську підтримку колективу: директору корпорації Харківмаш-трейд – Дігтяренко Констянтину Вікторовичу, та директору фірми ТММ –Толмачову Миколі Григоровичу