День вчителя у Коломаку

Напередодні Дня вчителя наш театр, за підтримки голови ГУ МВС України в Харківської області генерал-майора Дмітриєва А.А., привітав з професійним святом працівників освіти Коломаччини.

В урочистій обстановці Дмітриєв А.А. вручив педагогам медалі «За відданість справі», Грамоти та Подяки Харківської обласної держадміністрації. Мабуть, йому особливо приємно було подарувати іменний годинник від ХОДА його першій вчительці Олені Пилипівні.

Завершився захід урочистим концертом за участю відомих співаків – Антонини Матвієнко, Олександра Кварти, а також перед присутніми виступили актори професійного театру «Діти майбутнього», які вже давно полюбилися мешканцям Коломаччини.
Дорогі педагоги, хочеться побажати, щоб всі ваші учні — сьогоднішні і колишні, розуміли, наскільки важлива ваша роль в їхньому успіху і кар’єрі. Адже саме ви допомагаєте школярам опановувати важливі науки, щедро ділитися знаннями, навчаєте життєвій мудрості.
Бути вчителем, вихователем, наставником – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями та людяністю.
Щира подяка вам за постійну самопожертву і щоденну самовіддачу, благородну любов і турботу, віддане служіння улюбленій справі, терпіння, наполегливість і високий професіоналізм. Нехай робота не приносить вам втоми. Будьте мудрими і справедливими, хороших і добрих вам учнів!