Театр – доля моя загадкова

21 березня у Харківському училищі культури відбулося урочисте відкриття тижня театру присвяченого міжнародному Дню театру. Театралізована зустріч студентів Харківського училища культури, викладачів з акторами і педагогами поліцейського театру «Діти майбутнього» при ГУНП в Харківській області. Зустріч мала назву «Театр – доля моя загадкова». Спільну роботу готували студенти випускного курсу «Режисура театралізованих заходів» та актори основного складу поліцейського театру. Зустріч мала творчий-повчальний та профілактичний характер у галузі профілактики правопорушень серед молоді та розвитку у галузі культури. Наш колектив запропонував глядацькій увазі виставу-мюзикл «Вечори на хуторі» по мотивам п’єси М.В. Гоголя.
Керівник театру «Діти майбутнього» Альона Ніколайчук перед виставою розповіла студентам про роль поліцейського театру та роботу підрозділів поліції серед молоді щодо попередження та запобігання скоєння ними правопорушень. А директор закладу Любов Морозко зазначила, що через театр ми розвиваємо в собі особистість та обираємо своє майбутнє. В своєму виступі Любов Григоріївна, заслужений працівник культури України, відмінник народної освіти України, доктор філософії відмітила постійну дружбу колективу дитячо-юнацького театру оригінального жанру «Діти майбутнього» з училищем культури. Зазначила, що колектив та палац культури поліції є однією з баз практики для студентів.
Також Любов Морозко висловила велику вдячність начальнику Головного управління національної поліції Анатолію Дмитрієву за постійну співпрацю та проведення програм розвитку молоді. Зі словами подяки вона звернулася до начальника Управління кадрового забезпечення Ігоря Іванчишина та начальника відділу соціально-гуманітарної роботи Сергія Мазниченко.
Свято було дуже яскравим. Діти колективу дали сильний емоційний заряд для подальшої дружби, творчого натхнення. Голова комісії видовищно-театральних заходів Тамара Басанець відмітила яскраву акторську роботу учасників, талановиту режисерську роботу художнього керівника театру та викладацького складу колективу: Кацалап Людмили, Лазюк Дарї та Фурсова Вячеслава.