Результати третього фестивального дня. «Вокал»

Переможці третього фестивального дня. Вокал.

Номінація «Народний вокал»

Категорія 11-14 років:

1 місце – Фольклорний ансамбль «Веселка» (керівник Ольга Воропаєва.)

3 місце – Ансамбль театру пісні «Повір у себе» (керівник Світлана Файда)

1 місцеСафонова Катерина солістка фольклорного ансамблю «Веселка» (керівник Ольга Воропаєва)

Категорія 15-17 років:

3 місце – Ансамбль «Яскраві перлини» (керівник Моісєєнко Катерина)

Номінація «Джаз»

Категорія 11-14 років:

2 місцеКомпанієць Ріна солістка вокальної студії «ДЖ.Е.М» (керівник Ольга Санько)

3 місцеТульнєва Єлизавета солістка вокальної студії «ДЖ.Е.М» (керівник Ольга Санько)

Номінація «Естрадний вокал»

Категорія 6-10 років:

1 місце – Ансамбль «Талисман» (керівник Лариса Савченко)

1 місцеБайєр Олександра (керівник Людмила Ткаченко)

1 місцеГафич Анна (керівник Марина Гафич)

2 місце – Вокальний ансамбль «УСИ» (керівник Наталя Переверзєва )

2 місцеКорягіна Поліна (керівник Лариса Савченко)

2 місцеОнищенко Вікторія (керівник Віта Міланіна)

3 місце – Вокальний ансамбль «KINDER MIX SHOW» (керівник Інесса Ципіна)

3 місце – Ансамбль «Ладушки» (керівник Лариса Савченко)

3 місце – Вокальний колектив «Балаганчик» (керівник Аліна Куріпко)

3 місцеКудікова Марія (керівник Наталя Власенко)

3 місцеПриходько Софія (керівник Анна Полежаєва)

3 місцеТупота Арина (керівник Лариса Савченко)

3 місцеБровко Ксенія (керівник Ольга Харченко)

3 місцеЛисянська Катерина (керівник Лариса Савченко)

Категорія 11-14 років:

1 місце – Ансамбль «ДЖ.Е.М» (керівник Ольга Санько)

1 місцеТвердоступ Софья (керівник Полежаєва Анна)

1 місцеІващенко Альона (керівник Ольга Харченко)

1 місцеФоменко Арина (керівник Анна Полежаєва)

2 місце – Дует «КАНТАРЕС», вокальна студія «ДЖ.Е.М» (керівник Ольга Санько)

2 місце – Колектив «НОН-СТОП» (керівник Харченко Ольга)

2 місцеСковородка Софія солістка вокальної студії «ДЖ.Е.М» (кервіник Ольга Санько)

2 місцеЛісовий Нікіта соліст вокальної студії «ДЖ.Е.М» (кервіник Ольга Санько)

3місце – Ансамбль «Талисман» (керівник Савченко Лариса)

3 місце – Дует «So.Ri.» вокальної студії «ДЖ.Е.М» (керівник Ольга Санько)

3 місцеБогдан Поліна (керівник Оксана Стратьєва)

3 місцеБалановська Аліса (керівник Петухова Тамара)

3 місцеНовікова Дарина солістка вокальної студії «ДЖ.Е.М» (кервіник Ольга Санько)

3 місцеШевченко Валерій  соліст театру пісні «Повір у себе» (керівник Світлана Файда)

3 місце – Шишинко Антон (керівник Тетяна Максименко)

Категорія 15-17 років:

1 місцеСадова Дар’я (керівник Людмила Кацалап)

1 місцеБугаєва Анастасія (керівник Полежаєва Анна)

1 місцеАнгелис Елизавета (керівник Полежаєва Анна)

2 місцеКапустян Валерія (керівник Ольга Харченко)

Різновікова категорія:

1 місце – Ансамбль «БОЖЬЯ КОРОВКА». Вокальна студія «ДЖ.Е.М» (керівник Ольга Санько)

2 місце – Тріо «TONICA»: Анастасія Міланіна, Вікторія Онищенко, Тетяна Бойко (керівник Віта Міланіна)

Категорія 18+:

1 місцеГлушенкова Крістіна (керівник Ганна Полежаєва)

2 місцеБогдан Катерина

 

Кубки від директору фестивалю за розкриття жанру та відповідність положенню фестивалю, отримали:

Номінація «Народний вокал»

1 місцеФольклорний ансамбль «Веселка» (керівник Ольга Воропаєва.)

2 місце Сафонова Катерина (керівник Ольга Воропаєва)

Номінація «Естрадний вокал»

Категорія 6-10 років:

1 місце – Ансамбль «ТАЛИСМАН» (керівник Лариса Савченко)

1 місцеГафич Анна (керівник Марина Гафич)

2 місце – Вокальний ансамбль «УСИ» (керівник Наталя Переверзєва )

2 місцеБайєр Олександра (керівник Людмила Ткаченко)

3 місцеКорягіна Поліна (керівник Лариса Савченко)

3 місце — Вокал. колектив «БАЛАГАНЧИК» (керівн. Аліна Куріпко)

Категорія 11-14:

1 місце – Ансамбль «ДЖ.Е.М» вокальної студії «ДЖ.Е.М») (керівник Ольга Санько)

1 місцеТвердоступ Софья (керівник Полежаєва Анна)

2 місце – Колектив «НОН-СТОП» (керівник Харченко Ольга)

2 місцеІващенко Альона (керівник Ольга Харченко)

3 місце – Вокалий колектив «Балаганчик» (керівник Аліна Куріпко)

3 місцеЛісовий Нікіта (Вокальна студія «ДЖ.Е.М») (кервін. Ольга Санько)

4 місце – Колектив «Слобожаночка» (керівник Наталія Галицька)

4 місце – Колектив «Драйв» (керівник Ольга Кіпоть)

Категорія 15-17 років:

1 місцеСадова Дар’я (керівник Людмила Кацалап)

1 місцеБугаєва Анастасія (керівник Полежаєва Анна)

1 місцеАнгелис Елизавета (керівник Полежаєва Анна)

2 місцеКапустян Валерія (керівник Ольга Харченко)

Категорія 18+:

1 місцеГлушенкова Крістіна (керівник Ганна Полежаєва)

2 місцеБогдан Катерина