Концерт до міжнародного дня інвалідів

Під патронатом начальника ГУНП в Харківській області, генерала поліції третього рангу Дмитрієва А.А., кожен тиждень на протязі листопада-грудня 2016 року постійно організовуються та проводяться тематичні, профілактичні, повчальні та культурно-пізнавальні виїзди дитячо-юнацького театру оригінального жанру «Діти майбутнього» при ГУНП в Харківській області до шкіл, інтернатів, дитячих будинків. Виїзди проходять з нагоди тижнів права, безпеки дорожнього руху, профілактики правопорушень серед молоді.
01 грудня 2016 року о 12.00 у великій залі ХРДА, відділом освіти Харківської районної державної адміністрації спільно з відділом соціально-гуманітарної роботи УКЗ ГУНП, з нагоди Міжнародного дня інвалідів, Тижня права, Дня Святого Миколая для дітей-інвалідів та дітей пільгових категорій було організовано виставу дитячо-юнацьго театру оригінального жанру «Діти майбутнього» при ГУНП в Харківській області.
На заході були присутні заступник голови адміністрації – керівник апарату – Малишева О.В., заступник начальника відділу освіти Харківської районної державної адміністрації – Бикасова С.А., від ГУНП в Харківській області – старший інспектор УКЗ, керівник Дитячо-юнацького театру оригінального жанру «Діти майбутнього» капітан поліції Ніколайчук А.І.
Виступ оркестру барабанщиків театру та вистава « Різдвяні пригоди» пройшли на позитивній та радісній ноті. Усім дітям інвалідам вистава дуже сподобалася 🙂 
Міжнародний день інвалідів відзначають щорічно, для того, щоб нагадати громадськості про те, що права інвалідів необхідно дотримувати й забезпечувати їм рівні можливості.
Позитивні емоції та гарний настрій панував серед присутніх в залі.