Театр «Діти майбутнього» отримав звання «Народний колектив»!

14 лютого 2017 года колектив професійного дитяче-юнацького театру оригінального жанру «Діти майбутнього» отримав почесне звання «Народний колектив»!!!

Ми це зробили! Ми йшли до цього разом із вами, нашими глядачами, батьками, дітьми, акторами нашого театру, нашими шефами та почесними членами комісії! В цей день я хочу виразити величезну подяку нашому найкращому начальнику ГУНП в Харківській області, генералу поліції третього рангу — Дмитрієву Анатолію Анатолієвичу, за те, що завжди підтримує, вірить в нас, допомогає та дає можливість розвиватися, на протязі трьох років являється БАТЬКОМ колективу!!!! Хочеться виразити величезну подяку нашому директору, начальнику ВСГР УКЗ ГУНП в Харківській області — Мазніченку Сергію Олександровичу, який повірив в наш проект ще п’ять з половиною років тому, допоміг та продовжує допомогати у розвитку та становленні колективу, являється творчим та щирим керівником! Нашому начальнику УКЗ ГУНП в Харківській області — Іванчишину Ігору Івановичу, який завжди поруч та готовий підтримати і розвивати усі наші творчі ідеї! Велика вдячність заступнику начальника ГУНП в Харківській області — Пахомову Валерію Анатолійовичу, який являється нашим шефом і завжди підтримує наш колектив у проведенні профілактики правопорушень серед неповнолітніх. Директору Палацу культури «Національної поліції» — Байрачному Івану Григоровичу, за підтримку та чудову атмосферу у нашому творчому домі Палаца Культури.
Хочу виразити подяку моєму вчителю, чудовому режисеру соціальних проектів, директору клубу КВК «Перша Столиця», доценту ХНПУ ім. Г. Сковороди, волонтеру — Денисенко Анжелі Олеговні (моїй чарівній хрещеній феї), яка завжди поруч, та завжди з’являється у моєму житті у саму потрібну хвилину. Цією жінкою я захоплююся все життя і хочу брати з неї приклад! Щира подяка моєму шкільному режисеру театральної студії «БЕМС», яка зараз являється українським дизайнером, і ми не бачилися із нею 15 років. Сьогодні вона приїхала на наш захист — Ткаченко Марина Валерівна. Подяка нашому чудовому звукорежисеру, товаришу та неперевершеному професіоналу — Обиденнікову Ігору Олександровичу. Велика подяка нашим хореографам театру: Нестеренко Сергію Михайловичу, Зорі Владиславі Валеріївні, за величезну працю та творчий настрій! Хочеться віддячити нашого викладача з інструментального жанру – Серьожкіна Андрія Андрійовича. Ви супер, вас поважають та люблять наші діти. Звичайно я хочу сказати велике спасибі моїй подрузі, професійному викладачеві з вокалу – Кацалап Люсі Сергіївні, за працю та натхнення, за щирість та відданість на протязі 11 років. Сьогодні неповторно зі своєю роботою впорався наш друг – освітитель Максим Близнюк. Макс, дякуємо за працю!!! Хочу подякувати моєму натхненнику, чудовому ведучому свята – Юрію Яровому.
Я не можу втриматися від емоцій, які мене переповнюють зараз і звичайно мені хочеться подякувати режисеру масових дійств, заслуженому працівникові культури України – Бінусу Олександру Мойсейовичу, який повірив у мої творчі здібності 9 років тому назад і завжди підтримує на життєвому шляху. Хочеться виразити подяку моєму режисеру ХНУМ ім. Котляревського — Садовському Леоніду Вікторовичу, який в мені виховав режисера і допоміг у реалізації перших вистав. Я хочу висловити подяку неперевешеному керівникові, яка завжди підтримує наші проекти на міському рівні і допомагає у розвитку колективу, завжди хвилюється та підтримує, являється заступником директора Департаменту Культури Харківської міської ради – Мараховській Тетяні Василівні! Я хочу подякувати нашому партнеру та спонсору колективу Діхтяренко Костянтину Вікторовичу, дякуємо за те, що повірили у нашу творчість!
Від усього колективу виражаємо вдячність почесним членам комісії. Дякуємо за Ваш професіоналізм та об’єктивну оцінку нашій творчості! Ми будемо старатися не підводити ваші надії та сподівання, з гордістю носити звання «Народного колективу» та продовжувати вчитися і працювати над собою!
Сьогодні саму велику ВДЯЧНІСТЬ я хочу виразити чудовим, щирим, творчим, добрим, найкращим БАТЬКАМ — найкращих незвичайних-звичайних «Дітей майбутнього» — дітей майбутнього України!!! Дякую вам за виховання маленьких і дуже маленьких, дорослих і дуже дорослих дітей — акторів нашої великої дружньої родини, яка зветься театром «Діти майбутнього».
Особлива подяка батьківському комітету театру, адже ви являєтеся нашими декораторами, костюмерами, гримерами, художниками, візажистами, працівниками сцени… Дякую нашій мамі Лізі та моїй кумі, яка з двухмісячним немовлям живе та допомагає в театрі і не перестає нас дивувати своїми здібностями! Мамі Тані, яка являється геніальним костюмером, що може за ніч може пошити 20 костюмів та при цьому ще заповнити документацію. Нашій мамі Катерині Миколаївні, яка може працювати неперевершеним тренером дисципліни та бути водночас вожатою колективу. Хочеться відмітити маму Каріну, яка може своїми здібностями декоратора вразити керівника, неперевершених Ярослава та Олю Подшивалових, які живуть в колективі творчим життям не один рік та допомагають у розвитку. Я хочу подякувати татам майбутнього: Ігореві, Антону та Роману! Ви чудові та вже професійні майстри, працівники сцени і гарні татусі! Нашому майстру на всі руки — татові Павлу! Дякуємо за чудовий вигляд барабанів, за декорації та сейф 🙂 Дякуємо мамі Ларі та татові Володимиру, які завжди на протязі 5 років приходять на допомогу у самий потрібний момент! Я хочу виразити подяку творчій матусі Марії – дякуємо, що завжди допомагаєте навіть на відстані у реалізації творчих планів, нашій бабусі колективу – Людмилі Івановні!!! Вибачте, що не всіх перерахувала, але ж Ви знаєте, як я Вас всіх люблю!!!!
Хочу подякувати і розцілувати кожного актора нашого театру, які незважаючи на свій юний вік, стали справжніми професіоналами, з гордістю прославляють своє рідне місто Харків та Україну на міжнародних конкурсах та фестивалях, ведуть профілактику правопорушень серед молоді, являються волонтерчиками та дарують добро і свою творчість дітям, яким ми потрібні. Дітям із реабілітаційних центрів, дитячих будинків та колоній для неповнолітніх. Мої найкращі, кохані ДІТИ! Я вас дуже люблю та дуже вами пишаюся!!!!!!!!!!!! Дякую нашим випускникам театру, які незважаючи на свою зайнятість віддані своєму колективу на все життя! Ви моя гордість та сила, моє натхнення та творчість!!!

Із любов`ю та повагою до всіх вас, художній керівник та головний режисер театру Альона Ніколайчук 🙂