Мир, искусство, море

Під такою назвою у Болгарії (Золоті піски) пройшов Міжнародний фестиваль театрального, хореографічного, вокального, циркового та інструментального мистецтва, участь в якому взяли актори професійно-аматорського міліцейського театру «Діти майбутнього» при ГУМВС України в Харківській області.

PM948image003

Цього року у змаганнях брали учать колективи з 8 країн світу – України, Росії, Білорусії, Польщі, Молдови, Туреччини, Болгарії, Румунії. Журі представляли заслужені діячі культури, композитори, викладачі хореографії, співу.

PM846image002

У перший день театр представив рідне місто та Україну своїм власним гімном, приуроченим до фестивалю, в якому використовувались театралізовані, хореографічні та циркові етюди.

PM170image001

Журі та глядачі були захоплені патріотичним настроєм юних лицедіїв та вражені тим, як вони виконують різні номери, в яких були задіяні українські прапори. Це додавало їм ще більшої яскравості та феєричності.

За результатами виступів «Діти майбутнього» вибороли два перших місця – за кращу театральну постановку та оригінальну хореографію. Два перших спеціальних місця: керівник театру Альона Ніколайчук – за авторський вокал, актор театру Михайло Землін – за кращу чоловічу роль. А також «Діти майбутнього» зайняли третє місце в номінації інструментальний жанр, продемонструвавши шоу барабанщиків.

PM48image005

Керівник театру та його актори повернулись з Болгарії сповнені оптимізму, нових позитивних вражень, і вони вже готові до підкорення нових вершин. У подальших планах – участь на Міжнародному театральному фестивалі в Латвії та у телевізійному хореографічному проекті в Києві.

qqqqqqqqqqq

А зараз юні театрали активно готуються до участі у благодійній акції «За єдину Україну!». Повір у себе та відроди дерево життя!» та до третьої річниці створення театру.

 

ВЗГ ГУМВС України

в Харківській області