День захисту дітей

Сьогодні у всьому світі відзначається Міжнародний день захисту дітей.
У Харкові цей день став по-справжньому святковим та насиченим на гарні події. З нагоди свята у міському парку відпочинку відбулись масштабні урочистості. Як завжди, центральним виступом у програмі розваг стало справжнє шоу від єдиного в Україні поліцейського театру «Діти майбутнього». Вже кілька років поспіль ГУНП у Харківскої області та особисто його очільник генерал Дмітрієв А.А. сприяє розвитку цього надзвичайно талановитого колективу, яким керує дуже чудова та креативна людина Альона Ніколайчук.
Фестиваль «Вітаємо дитинство» відкрився парадом за участю барабанщиків театру «Діти майбутнього», оркестру ХНУВС та Національної гвардії України. Понад 600 дітей з Харкова та області взяли участь у святковій ході.
У цей день дорослі та діти побачили святковий концерт за участі творчих колективів та зірок естради, оглянули виставку поліцейської техніки.
Сьогодні діти поставили справжній рекорд – понад 400 хлопців та дівчаток взяли участь у флешмобі та створили фігуру у формі серця. Таким своєрідним чином вони подарували усім присутнім на святі частинку своєї душі. Акцію офіційно зафіксовано та найближчим часом буде внесено до Книги рекордів України.
Звертаючись до маленьких громадян Харківщини, хочеться побажати, щоб жодна дитина не страждала від утиску прав і свобод, щоб кожен з них був щасливий і не знав дорослих проблем. А дорослі, в свою чергу, допомагали дітям здійснювати їхні мрії і робили їхнє дитинство по-справжньому щасливим!