«Діти майбутнього» — переможці фестивалю в Одесі!

З 19 до 25 червня у Одесі проходив Міжнародний фестиваль театрального, циркового, хореографічного, вокального мистецтва «На хвилі Ланжерона».

Юні актори народного шоу-театру оригінального жанру посіли 6 перших місць у різних номінаціях: дві перемоги у номінації «театр», одну в «хореографії», два перших місця у вокальному жанрі та ще одну в інструментальному жанрі.

Колектив харківського театру представив увазі журі та публіці чотири спектаклі – «За двома зайцями», «Мі пам’ятаємо», «Кошкин дом», «Муха Цокотуха». Актори театру також показали нову композицію «Ми – майбутнє України».

Шоу барабанщиків, з яким актори також виступили в Одесі, не залишив байдужими нікого. Глядачам також дуже сподобались вокальні виступи юних акторів театру. У номінації «Вокал від 14 до 18 років» Дар’я Садова виконала дві пісні «Зелений клен» та «Strange birds». Юна акторка театру – 4-річна Софія Бажанова – посіла перше місце за виконання пісень «Чорний кіт» та «Катюша».

Кращою виконавицею жіночої ролі була визнана Уляна Колєсник, яка виконала роль Мухи-цокотухи та Кішки у спектаклі «Кошкін дом».

Вже незабаром колектив театру виступить на фестивалі сім’ї в Харкові, а на початку осені вирушить до Європи.