День народження театру «Діти майбутнього»!

1 жовтня 2017 року ми зібралися на головній сцені Центрального парку культури та відпочинку ім. М. Горького, щоб привітати творчі колективи з чудовим святом – Відкритим фестивалем «Повір у себе, відроди дерево життя! Єдина Україна – це моя сім`я», а народний театр «Діти майбутнього» при ГУНП в Харківській області з Днем народження!
За весь період існування театру оригінального жанру «Діти майбутнього» при ГУНП в Харківській області, ми встигли зробити багато звершень, які так потрібні підростаючому поколінню не тільки Харківської області, але й усієї України в цілому. Головне, слід зазначити, що в цьому році наш театр отримав звання «Народного колективу», ми всі дуже пишаємося цим почесним званням та нам дуже приємно, що при Головному управлінні Національної поліції в Харківській області існує такий чудовий театр.
На сьогоднішній день театр проводить профілактику правопорушень серед підлітків та молоді міста і області. Виступає в дитячих будинках, інтернатах, реабілітаційних центрах, колоніях. Під час своїх виступів та театральних вистав учасники театру в ігровій формі навчають дітей, як важливо вести здоровий спосіб життя, не скоювати злочинів та правопорушень, поважати старших, піклуватися про молодших. 
Нам дуже приємно, що наш театр приймає участь не тільки в обласних та всеукраїнських конкурсах, але і в міжнародних фестивалях.
Ми дуже пишаємось тим, що театр неодноразово займав перші місця на різних всеукраїнських та міжнародних театральних фестивалях в Україні, Естонії, Фінляндії, Чехії, Болгарії, Грузії. І в цьому році наші діти завоювали шість перших місць на Міжнародному фестивалі «Хвилі Ланжерона», який проходив у червні в м. Одеса.

У цей святковий день, нас привітали від імені керівництва Головного управління національної поліції в Харківській області,від наших партнерів, друзів та від імені усього міста Харків. Заступник начальника ГУНП в Харківській області Валерій Анатолійович Пахомов зазначив: «Вітаємо Народний театр «Діти майбутнього» з Днем народження! Усім учасникам фестивалю бажаємо нових звершень! Дякуємо за таку чудову ідею фестивалю. Адже всі учасники несуть дитячі іграшки, які потім театр «Діти майбутнього» розвезуть по дитячим будинкам м. Харків, теплий одяг та смаколики відправлять нашим хлопцям на передову! Сьогодні у святковому параді прийняло участь 16 творчих колективів та 7 солістів, центр реабілітації дітей «Гармонія» та діти із будинку культури «УТОГ» — діти, які мають вади слуху. Ми радо будемо зустрічати своїх друзів на конкурсній програмі фестивалю «Повір у себе, відроди дерево життя! Єдина Україна – це моя сім’я!». Також святкову листівку привітання надіслав театру почесний президент народного театру «Діти майбутнього» при ГУНП в Харківській області, генерал поліції третього рангу Анатолій Анатолійович Дмитрієв.

Ми вітаємо наших дітей та усіх учасників із цим яскравим та світлим святом, бажаємо вам міцного здоров`я, щастя, творчого натхнення та святкового настрою. Творчих успіхів вам, гарних виступів на нашому фестивалі. 
Сьогодні 6 річниця Народного театру оригінального жанру «Діти майбутнього», як завжди, пройшла на позитиві. Усіх учасників нагородили дипломами учасників фестивалю від начальника ГУНП в Харківській області, генерала поліції третього рангу Олега Володимировича Беха та смаколиками від партнерів свята «ХАРКІВМАШ». 
Хочеться виразити слова вдячності нашим партнерам: типографії «Яскравий Друк»-Алєксеєву Валентину, за такі чудові дипломи для дітей, Приват-банку за сертифікати із Квестом для учасників фестивалю та Корпорації «Харківмаш» за смаколики для дітей, особливо Діхтяренко Костянтину, Заболотній Ірині, Альошечкіну Артуру, Кузнєцову Ігору, Бєлєцкій Ірині, медіапартнеру «Тріолан», відеоператорам Павлу Ходєєву та Евгенію Антонову, звукорежисеру Ігору Обиденнікову, улюбленому парку відпочинку ім. М. Горького!

Особливу подяку хочеться висловити нашим дітям, їх батькам, вчителям нашого театру та нашім викладачам: вокал — Людмилі Сергіївні, адміністратор — Елізаветі Вікторівні, сценічна мова — Вікторії Едуардовні, циркове мистецтво — Олексію Олеговичу, хореографія — Егору Костянтиновичу, хореографія — Світлані Миколаївні, хореографія — Владиславі Олександрівні, мамі Марії — адміністратору парку за чудовий торт та організацію творчого процесу, вокал-Анастасії Юрівні , нашому великому другу та наставнику — Анжелі Олеговні, нашим друзям -театру оригінального жанру «ЕКСКЛЮЗІТІ», нашому генеральному директору Сергію Олександровичу, нашим керівникам, складу поважного жюрі, які будуть у грудні оцінювати учасників, керівникам усіх творчих колективів! Ми вас любимо та цінуємо!!!

Зі святом!