День добровольців в ДК полиції

Щиро вітаємо наших сильних, мужніх захисників! Справжніх чоловіків та жінок, які готові кожну хвилину і кожну мить доводити нам свою любов та безмежну вдячність, які кожного дня захищають кордони нашої рідної неньки України!
З урочистим піднесенням і з щирим задоволенням, нам вдалося подарувати нашим добровольцям частинку своєї творчої патріотичної душі. Минуло 4 роки з початку страшної необ’явленої війни, та ми кожного дня будемо згадувати і вклонятися низько своїм захисникам!
Усі гості свята та наші артисти хотіли подарувати нашим рідненьким захисникам гарний настрій і чудову програму. У залі палацу культури Національної поліції панувала надзвичайно тепла атмосфера, у мене навіть було таке враження, що ми всі зібралися за одним великим столом випити чашечку кави і поговорити на спільну тему, яка живе у сердцях кожного українця. Наших героїв нагородили медалями, подякували за службу та відданість Україні. Хочеться виразити особливу подяку нашому рідненькому батальйону поліції особливого призначенння «Харків» під керівництвом Володимира Проволовського, добровольцю активісту Олександру Ларіну та усім нашим захисникам України. Щирі слова подяки та нагороди для наших воїнів приготувала голова Харківської обласної державної адміністрації Світлична Юлія Олександрівна, хлопців вітали керівники ГУНП в Харківській області, заступник начальника ГУНП в Харківській області Гузь Віталій Анатолійович привітав та нагородив хлопців від себе та начальника ГУНП в Харківській області, генерала третього рангу Беха Олега Володимировича. Зі сльозами на очах нагороджували сім’ї загиблих героїв голова організації «Всеукраїнське об’єднання рідних зниклих безвісти та загиблих захисників України Полякова Марина Віталіївна та представник громадської організації «Східний корпус» Пушкарьов Ігор Володимирович. Відзначив та нагородив кращих солдатів голова громадської організації «Східний корпус» Ширяєв Олег Вікторович та голова ради громадської організації «Харківської обласної спілки ветеранів АТО» Сапєлкін Микола Сергійович. Свої вітання перадав бійцям головного департаменту Національної поліції України, генерал поліції третього рангу, депутат Харківської обласної ради- Дмитрієв Анатолій Анатолійович, адже ми всі знаємо , що хлопці-бійці для нього , як діти, бо саме під його керівництвом створювались наші батальйони особливого призначення, які сьогодні являються захистом і гордістю України. Анатолій Анатолійович допоміг з організацією та проведенням святкового концерту для наших бійців.
Хочеться подякувати усім артистам нашого концерту для захисників -добровольців, для яких було великою честю виступити перед захисниками та їх сім’ями.
1. Народному шоу-театру оригінального жанру «Діти майбутнього» при ГУНП в Харківській області, усім акторам, дітям та батькам! Особлива подяка нашому звукорежисеру свята Ігору Олександровичу Обиденнікову!
2. Зразковому шоу-театру Ексклюзіті, керівник Олексій Карпенко!
3. Заслуженому артисту України Яну Костирко!
4. Заслуженій артистці України Наталії Шкурко!
5. Народному гурту «Перфоменс»!
6. Лауреату Міжнародник вокальних конкурсів Ігору Сірому!
7. Дівчатам вокальному гурту народного театру «Діти майбутнього»при ГУНП в Харківській області!
8. Солістці народного театру «Діти майбутнього» при ГУНП в Харківській області Аліні Дмитрієвій!
9. Солісту академічного театру опери та балету ім. Лисенко Володимиру Козлову!
10. Циганському театру пісні «Джигане», солістці та керівнику Альбіні Коваль!!!
11. Директору Палацу Культури Національної поліції Байрачному Івану Григоровичу!
12. Начальнику УКЗ ГУНП в Харківській області, полковнику поліції Іванчишину Ігору Івановичу!
13. Начальнику ВСГР УКЗ ГУНП в Харківській області, полковнику поліції Мазніченко Сергію Олександровичу!
Ще хочемо подякувати за постійну підтримку наш музичний батальйончик «Help Army», під керівництвом Анжели Денисенко та Олександра Гончарова, який в цей день вітали хлопців-добровольців на передовій! Та ми відчували підтримку рідних, на відстані кілометрів. Дякуємо Вам!
Також висловлюємо слова вдячності нашому відеооператору свята Павлу Ходєєву, він завжди фіксує радісні моменти нашого життя і являється патріотом України.
Наші Ріднесенькі Захисники! Зі святом Вас!!!!!!!!!!! А ми будемо молитися, щоб поскоріше у нашій країні закінчилася війна і ви повернулися до нас живими!