Фестиваль «Вітаємо дитинство» у день захисту дітей

1 червня ми святкували Міжнародний День Захисту Дітей! Вже по добрій традиції в улюбленому центральному парку відпочинку ім. М. Горького народний театр оригінального жанру «Діти майбутнього» при ГУНП в Харківській області зібрав понад 700 діток із творчих колективів, шкіл, інтернатів, дітей захисників України із м. Харків та Харківської області! Ми відкривали щорічний наш дитячий фестиваль «Вітаємо дитинство», який щороку проходить під патронатом ГУНП в Харківській області і який ми започаткували 4 роки тому із депутатом обласної ради, екс-начальником ГУНП у Харківської області, генералом поліції третього рангу Анатолієм Дмітрієвим! Щороку Національна поліція підтримує наші дитячі проекти, і за це ми дуже дякуємо керівництву ГУНП в Харківській області Олегу Беху!
Кожного року усі діти очикують цього свята із нетерпінням. За період проведення фестивалів «Вітаємо дитинство» нам із дітьми вдалося встановити та зареєструвати три Національні Рекорди України! У цьому році рекордів ми не встановлювали, але проводили дивовижний дитячий парад , виступи фантастично талановитих дітей нашої Слобожанщини. Усіх дітей нагородили дипломами учасників фестивалю від Головного управління національної поліції в Харківській області та Департаменту культури Харківськоі міської Ради! Завдяки керівництву парку діти захисників України мали можливість покататися на аттракціонах, мами із малюками та діти творчих колективів покаталися на казкових паровозах парку, усі учасники фестивалю отримали смачне морозиво від торгівельної марки « Хладік», надувні кульки від « Триолан» та флажки із логотипом фестивалю від типографії « Яскравий друк». Увесь день під час дитячого концерту із 11.00 до 16.00 велась пряма трансляція по каналу « Тріолан», і малеча мала змогу побачити себе по телебаченню. Для усіх учасників фестивалю виступили із творчим привітанням спеціальні гості програми — заслужені артисти України: Ян Костирко та Наталія Шкурко.
Завдяки Патрульній поліції, ми організували виставку поліцейської техніки та майстер-клас для дітей із правил дорожнього руху! Також був показ виставки дитячих малюнків «Мої сімейні цінності». Наші улюблені друзі — корпорація «Харківмаш», які допомогають із фестивалем на протязі 4-х років, поздоровили наш театр смачними подарунками для дітей із логотипом театру. Дякуємо Игору Кузнецову, Костянтину Діхтяренко та усім співробітникам за турботу та постійну допомогу! Дякуємо нашому керівництву за всебічну підтримку в організації транспорту для дітей! Дякуємо за підтримку та гарні побажання Юрію Гордиенку, дякуємо Патрульній Поліції міста, дякуємо Керівництву улюбленого парку! Дякуємо нашим партнерам, за подарунки для дітей та допомогу в організації такого масштабного свята! Дякуємо департаменту культури Харківської міської ради, дякуємо нашим діткам та творчим колективам, за вашу працю та розвиток! Хочемо виразити подяку робочій групі проекту : батькам та дітям-акторам народного дитячо-юнацького шоу-театру «Діти майбутнього», неймовірному автору, ведучій, тендітній жінці, кандидату педагогічних наук, викладачеві педагогічного університету ім. Г. Сковороди — Анжелі Денисенко, неймовірно талановитим викладачам нашого театру Люсі Кацалап, Анастасії Бабиюк, Олексію Карпенко, Єлизаветі Колесник, Игору Обиденникову! Нашому випускнику та нашій особистій гордості, чудовому актору, ведучому Михайлу Земліну. Дружньому колективу ЦПК ім. М. Горького, особливо надзвичайному художньому керівнику Бархатовій Яні, чудовому адміністратору парку, нашому постійному помічнику театру та мамі Марії Долгій, заслуженим артистам України та нашим друзям Наталії Шкурко та Яну Костирко, батьківському комітету театру, нашому генеральному директору театру та чудовому керівнику Мазниченко Сергію! Усім керівникам творчих колективів низький уклін за вашу неймовірну роботу!!! Ми вітаємо дитинство! І чекаємо на вас!!!