ФІНАЛ КОНКУРСУ “МРІЇ ПРО УКРАЇНУ”

16.11.2018 року об 15:00 в актовій залі Харківської державної академії дизайну та мистецтв, спільно з Департаментом освіти Харківської міської ради за підтримки Харківської обласної державної адміністрації, за участю Департаменту освіти Харківський обласної державної адміністрації та Харківського обласного центру молоді відбулося урочисте нагородження учасників дитячого конкурсу віршів та малюнків «Мрії про Україну» третьої частини.
Конкурс започатковано у 2016 році. За цей час було надруковано 3 збірки дитячих віршів «Мрії про Україну», більш ніж 500 віршів було подано на цей конкурс. Більше двох тисяч робіт дитячої творчості були подані для участі в конкурсах з 2016 по 2018 роки. Частина малюнків увійшли, як ілюстрації до збірок першої, другої та третьої частини, а інші були передані на Схід України. Частина тиражу збірок була передана в діючі частини на Сході України: державно-прикордонних, Збройних сил України, Національної Гвардії України, підрозділів Міністерства внутрішніх справ. Захід спрямований на підняття патріотизму молоді. Виховання повага та гордості до Українського війська, любові до Батьківщини.
Народний поліцейський театр оригінального жанру «Діти майбутнього» при ГУНП Харківської області вітав переможців конкурсу. Яскраві барабани дарували святковий настрій глядачам, а літературно-музична композиція «Моя Україна» доторкнулася серця кожного глядача… Розповідаючи зі сцени про важкі події в країні сьогодні, про подвиг наших захисників на сході України, театр «Діти майбутнього» і всі учасники заходу, майже в один голос, пообіцяли своїми добрими справами любити і берегти Неньку Україну!
Театр отримав Подяку «за професіоналізм, дієву та сумлінну допомогу в проведенні конкурсу «Мрії про Україну»» від Голови ГО «Спілки ветеранів АТО» Павла Борисовича Федорова.
Пишаємося творчою молоддю м.Харкова. Дякуємо за запрошення і співпрацю Харківській обласній громадській організації «Спілка ветеранов АТО». Збудуємо щасливу країну своїми руками!