Відзначаємо День Перемоги!

9 травня 2019 року народний тетр оригінального жанру «Діти майбутнього» при ГУ НП в Харківській області дарував ветеранам Другої світової війни свою творчість у Харкові і Харківській області. Це був незвичайний виступ… Відбувся діалог двох поколінь, це був спільний біль дітей двох війн!!! Діалог майбутнього України з Героями Другої світової війни і громадою, яка переживає і сьогодні біль війни на рідній землі… Треба було бути глядачем виступу цих малих дітей, треба було стримувати або не стримувати сльози від початку вистави до її завершення, щоб відчути те, що відбулося вчора під час дитячої вистави у м.Південне. 50 хв вистави-діалогу, а в залі — тиша така… було чути тільки сльози!!!
Щоб зрозуміти що сталося з усіма поколіннями в залі, можно навести слова жінки поважного віку, яка не стрималася та сказала в тому числі такі слова: «Нам ці діти показали що треба об’єднуватися поколінням заради миру! Ми разом повинні зробити так щоб країна була щасливою!»
Дякуємо нашому керівнику майору поліції Альоні Ніколайчук-Яровій за виховання СПРАВЖНЬОГО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ! Дякуємо від усіх патріотів країни за такий погляд цього дня 9 травня, усім педагогам театру та батькам за виховання справжніх маленьких-великих патріотів!!!
ДІАЛОГ ДВОХ ПОКОЛІНЬ — ВІДБУВСЯ! ДВІ ВІЙНИ НЕ ДВА СВІТИ, А ОДИН БІЛЬ КРАЇНИ — НЕНЬКИ УКРАЇНИ!!!
P.S. В цей день у дітей було 4 виступи на майданчиках міста та області. 4 ВИСТУПИ! Чи під силу це дорослим? З такими справжніми емоціями…