Ігри Героїв у Харкові!

18 травня 2019 року наш театр приймав участь у спортивно-патріотичному заході, який мав назву «Ігри Героїв». Це був неймовірний день! Фантастичні емоції! Мурахи по тілу! І це все визивало захват, мужність не здаватися і йти вперед, любити свою сім’ю, свою Батьківщину, робити все для своєї країни, виховувати гідне молоде покоління, працювати над собою та допомагати тим, кому потрібна підтримка та плече друга!
Для нашого театру велика честь бути гостями-артистами та фанатами такого дійства! Наші мужні, сміливі, спортивні герої, які не здалися, втративши на війні свої кінцівки та частини тіла йдуть вперед, фізично та морально працюють над собою, представляють Україну на спортивних змаганнях, дають стимул тим, хто втратив віру у себе та тим, хто повинен замислитися над своїм життям.
Дякуємо Анжелі Денисенко та батальйону «Help Army» за запрошення бути сьогодні із вами! Для нас це була велика честь! Також відзначаємо нагороду нашого керівника Альони Ніколайчук-Яровій від Міністра оборони України С. Полторака нагрудним знаком Знак Пошани!!!