V щорічний фестиваль «Вітаємо дитинство!» (дополнено, монтажный лист)

1 червня 2019 року у Міжнародний день захисту дітей у Центральному парку культури і відпочинку ім.М.Горького відбудеться п’ятий відкритий фестиваль дитячої та юнацької творчості «Вітаємо дитинство».
На свято запрошені сім’ї загиблих Героїв, родини військовослужбовців різних підрозділів, ветерани АТО/ООС з дітками, які власноруч зробили синє-жовтих «пташок миру» і цих журавликів-оригамі, зі словами вдячності, передадуть Захисникам України на фронт.
Цьогоріч фестиваль дивує харків’ян новим Національним Рекордом України «Найбільший парад дітей і родин Захисників України з «пташками миру».
У програмі свята: фестиваль-концерт творчих колективів Харківщини, виставка поліцейської техніки, флешмоб «Щаслива дитина у щасливій країні», майстер-класи з виготовлення «журавликів миру» і гарний настрій.
Талановиту молодь України представлятимуть 50 творчих колективів м.Харкова та Харківської області. Час фестивалю-концерту з 12.00 до 17.00 на центральній сцені парку.
А для дітей Захисників України та учасників концерту приємні сюрпризи – безкоштовне морозиво від «Хладік» та безкоштовні атракціони від Центральному парку культури і відпочинку ім.М.Горького.

Організатори: ГУНП в Харківській області, Народний поліцейський шоу-театр оригінального жанру «Діти майбутнього» при ГУНП в Харківській області
Співорганізатори: ЦПКтаВ ім. М.Горького
Партнери: Департамент освіти Харківської міської ради, Департамент культури Харківської міської ради, Департамент культури Харківської обласної державної адміністрації, патрульна поліція м. Харкова, торгівельна марка «Хладік», Міжнародна академія захисту прав людини, ХНПУ імені Г.С. Сковороди, Харківський обласний військовий комісаріат, Харківська обласна громадська організація «Спілка ветеранів АТО», НА НГУ, телебачення «Тріолан», типографія «Яскравий друк», корпорація «ХАРЬКОВМАШ»