Фестиваль «Вітаємо дитинство» та новий рекорд України

Вже п’ятий рік поспіль ГУНП в Харківській області за ініціативою народного поліцейського театру оригінального жанру «Діти майбутнього» проводить масштабний відкритий фестиваль дитячої та юнацької творчості «Ми вітаємо дитинство», який започаткований президентом театру Анатолієм Дмитрієвим.
Цього року Міжнародний день захисту дітей був для нас особливий!
Начальник ГУНП в Харківській області Валерій Сокуренко долучився до встановлення нового Рекорду України та зібрав на святі наших героїв-захисників України та їхніх діток.
В фестивальному параді приймали участь сім`ї наших Захисників України разом зі своїми дітками, їх було 350! Ми дякували їм за те, що сьогодні ось так яскраво з посмішкою на обличчі можемо святкувати цей День Дитинства та радості.
У нашому параді та фестивалі прийняли участь 50 творчих колективів із м. Харкова та Харківської області, а усього учасників колективів нараховувалося понад 1200 осіб!
Кожен учасник параду та фестивалю власноруч зробив «Журавлика Миру».
Завдяки нашим Захисникам та діткам, ми встановили новий Рекорд України «Найбільший парад дітей та захисників України із Пташками Миру»
Вже найближчим часом «Журавлики Миру» із побажаннями миру, добра, любові, злагоди в країні без війни, разом з батальйоном «Help ARMY» під керівництвом Олександра Гончарова та Анжели Денисенко поїдуть на передову до наших бійців.
Свято будо дуже насичене, адже після параду, діти об’єдналися в танцювальний флеш-моб, після цього стартувала творча програма художніх колективів, дітям захисників улюблений парк ім. Горького подарував можливість покататися на оглядовому колесі, відвідувачі могли оглянути виставку Поліцейської техніки, стати учасниками ігрової програми поліцейських та вивчити правила дорожнього руху, усі артисти та гості отримали морозиво від торгівельної марки «Хладік», відеозйомку усіх колективів забезпечило телебачення «Тріолан»
Дякуємо усім, хто долучився до нашого свята! Разом ми зробимо цей свят кращим!