«Діти майбутнього» знову у Чернівцях!

Під патронатом начальника ГУНП в Чернівецькій області генерала поліції третього рангу Дмитрієва Анатолія Анатолійовича був організований гастрольний тур народного поліцейського театру « Діти майбутнього» при ГУНП в Харківській області, почесним президентом якого являється Анатолій Анатолійович.
Театром був організований святковий концерт до Дня Національної поліції України, після цього за допомогою Анатолія Анатолійовича був здійснений ряд творчих виступів та показ вистави — мюзиклу для діток сиріт та діток з вадами Банченського монастиря.
Було здійснено три виїзди, артистів чекали із нетерпінням. Дітки-вихованці Монастиря, якими опікується Владика Михайло, теж підготували сюрприз для артистів — це пісні у власному виконанні. Актори театру з нетерпінням чекали цілий рік, щоб знову приїхати в гості до діток, яким спілкування, творче вітання та концерт необхідні вкрай! В програмі виступів були: голосні барабани, циркові та комічні номери, хореографічні та вокальні композиції, мюзікл «За двома зайцями», а на завершення усі виконали пісню
«Україна жива»
Почесну місію виконав начальник управління разом із театром, також почесну місію виконали діти-вихованці Монастиря, адже завдяки їм, ми по-справжньому починаємо цінити життя, дитинство, дружбу, батьківство та нашу Україну!
Окреме враження від Владики Михайла, який присвятив своє життя дітям та Україні, адже завдяки йому ці діти відчувають себе важливими та потрібними, для 450 дітей він являється батьком! І всі вони називають Владику татом! Татом з великої літери, яких зібрав дітей із всієї країни, який створив для діток надзвичайні, навіть казкові умови проживання. Усі діти знають, вони не покинуті, вони не інваліди, вони просто дуже особливі і потрібні Владиці та Господу Богу!
Вихованці театру та вихованці Монастиря дуже подружилися та товаришують другий рік поспіль. Нещабаром планується спільний проект «Талановита Країна», де усі будуть грати в спільній виставі та виступати на одній сцені у спільних творчих номерах!
Владика Михайло прийняв усіх 39 дітей театру у себе в готелі для паломників! Діти проживали, харчувались, ходили на службу та насолоджувалися краєвидами Банчен. Ще діти мали можливість подзвонити у особливий Церковний Дзвін, який дзвонить раз на рік. Театр хоче подякувати Владиці за благословіння, за подарунки для колективу, за особистий час та теплий Божий прийом, за прогулянки на катерах, за кожного глядача-дитину, яка дивиться на світ із широко відкритими очима та добрим серцем!

Театр дуже вдячний своєму почесному президенту Дмитрієву Анатолію Анатолійовичу, адже за скільки років, Анатолій Анатолійович неначе батько для кожного учня театру, під його керівництвом було організовано більше 1000 виїздів до реабілітаційних центрів, дитячих будинків, міжнародних конкурсів та фестивалів, захищено звання «Народний Колектив» та вже другий рік поспіль театр має можливість виступити у Чернівцях! Ми дякуємо Вам, за те, що завжди підтримуєте, завжди допомогає у розвитку, дякуємо за неповторні та незабутні екскурсії по Чернівцям, екскурсію у м. Вижниця! Та допомогу дітям, які за декілька днів вирушають до Грузії на Міжнародний конкурс талантів, щоб представити Україну та Національну поліцію! Бажаємо усім миру, Божого благословіння та здоров`я на нові звершення та досягнення! А ми із нетерпінням чекаємо наступної поїздки до славного міста Чернівці.
Харків і Чернівці -дружба на віки!!!! Україна єдина і пишається своїми талантами!!!!