«8 років здійснення мій»

У жовтні 2019 року ми святкували День народження народного поліцейського театру «Діти майбутнього» при ГУНП в Харківській області та провели фестиваль «З Днем Народження, театр!» у палаці культури Національної поліції ГУНП в Харківській області.
Кожен актор поліцейського театру від 5 до 23 років зіграв свою головну роль. Діти, підлітки та дорослі писали монологи на тему «Театр, в якому збуваються мрії». Після написання, ми поставили театральну постанову «Мрії збуваються», де кожен актор театру мав можливість запустити свою мрію у вигляді кулі-бажання у космос !
У театральній постанові відображено те, як колектив може змінювати людей на краще та надихати на нові звершення, як потрібно не здаватися і йти вперед до своєї світлої мрії. У композиції були задіяні не тільки діти-актори театру, а і їхні батьки, які теж живуть театром, грають на сцені та завжди допомогають.
Кожен викладач нашого театру у цей день провів майстер-клас зі свого предмету:
-сценічна мова;
-акторська майстерність;
-хореографія;
-вокал;
-циркове мистецтво;
-гра на барабанах;
-шумовий оркестр.
Усі запрошені гості, мали можливість прийняти участь у майстер-класах.
Запрошений гість та режисер Вікторія Щаслива провела майстер-клас «Психологічна підготовка актора до ролі».
На святі були присутні почесні гості: режисер драматичного театру, завідувач кафедри «Акторської майстерності» Харківського національного університету мистецтв ім. І.П. Котляревського Садовский Леонід Вікторович, директор Палацу Культури Національної поліції при ГУНП в Харківській області Байрачний Іван Григорович та випускник театру «Діти майбутнього», вже досить знаменитий кіноактор Роман Вискрибенцев.
Роман Вискрибенцев провів для усіх запрошених гостей майстер-клас «Проби у кіно та підготовка до ролі». Дітям-учасникам дуже сподобався майстер-класс, і деякі актори творчих колективів не хотіли залишати нашу Сцену 🙂
На свій День народження театр «Діти майбутнього» запросив своїх найближчих друзів, це дитячі та юнацькі театри м. Харків та Харківської області:
-Народний театр «Чудеса в решете», художній керівник Наталія Устинова;
-Народний театр «Ексклюзіті», художній керівник Олексій Карпенко;
-Дитячий театр-студія «Азарт», художній керівник Альбіна Богун;
-Театр-студія «Візаві», художній керівник Лілія Рагра;
-Театр «Контур», художній керівник Вікторія Щаслива.
Також ми запросили своїх відданих та вдячних глядачів, це наші друзі: діти із учбово-виховного комплексу «Гармонія», діти із спеціального учбово-виховного комплексу Харківської обласної ради, родини Захисників України, дітки із різних шкіл м. Харків та батьки і друзі наших акторів театру.
Глядачі у залі мали змогу подивитися театральні постанови наших запрошених колективів, адже кожен театр готував уривки із своїх вистав. Хочеться сказати, що у залі панувала неймовірно дружня та тепла атмосфера.
По завершенню свята «З Днем Народження, театр!» усі колективи отримали «Дипломи театральної дружби» та солодкі подарунки. Смаколики також отримали наші глядачі, які підтримували артистів на сцені і дарували їм свої емоціі.
Наступного дня іменинники-актори Народного театру «Діти майбутнього» та їхні творчі друзі відправилися до «Фельдман-Екопарку», де на них чекала екскурсія та смачна польова каша. Саме у «Фельдман-Екопарку» ми проведи неймовірний «День сім`ї», отримали позитивні враження та емоціі від тварин, яких там побачили та смакували справжню польову кашу 🙂
Хочеться сказати лише одне: за 8 років ми стали однією дружньою сім’єю, нашим мріям немає меж, наші душі сповнені добром та добрими справами, які хочеться продовжувати робити, наші серця сповнені таланту, який хочеться дарувати, наші очі сяють від щастя, бо ми щасливі, адже поруч із нами ви — наші вірні друзі. Одже 8 років — це тільки початок великого майбутнього наших «Дітей майбутнього»!!!
Щиросердно дякуємо нашим неймовірним дітям!
Нашим неймовірним батькам!
Нашим неймовірним викладачам!
Нашим неймовірним однодумцям!
Нашим неймовірним керівникам!
Нашим неймовірним партнерам!
Нашим неймовірним друзям!!!!!!
Дякуємо, що ви всі у нас є!!!!!
А ми завжди є у вас!
На віки ваш, народний театр «Діти майбутнього» при ГУНП в Харківській області!!!!!!