Подарунки на День Святого Миколая

19 грудня в День Святого Миколая по традиції Народний Поліцейський шоу-театр «Діти майбутнього» зібрав своїх друзів на прем’єрі вистави-мюзиклу «Вечори на хуторі».
Цей дивовижно емоційний і казковий захід проводився під патронатом начальника ГУНП в Харківській області Валерія Сокуренка.
В залі Палацу культури Національної поліції була надзвичайно тепла атмосфера, адже виставу відвідало понад 400 діток із міста Харків та Харківської області. Це наші віддані глядачі із шкіл, інтернатів, дитячих будинків, реабілітаційних центрів, дітки наших захисників України.
Ми хочемо виразити величезну подяку за шквал позитивних емоцій нашим глядачам та керівництву цих дітей! Ви неймовірні! Ви сонячні! Ви справжні! Ви фантастичні!
Дякуємо за відданість справі та допомогу дітям:

 • керівництву та волонтерам Обласноі спілки Ветеранів АТО!
 • волонтерам, які опікуються та живуть за ради дітей: Вікторія Тищенко, Оксана Дуюн, Атаева Ольга!
 • керівникові Поліції Сахновщини Попельнюку Юрію, який допоміг дітям та привіз їх на виставу за 160 км. від м.Харків!
  Дякуємо керівництву Національної поліції в Харківській області, за можливість нагородити наших глядачів солодкими подаруночками!
  Дякуємо керівництву Палацу культури поліції за організацію чудової виставки картин художників, які працюють в поліції та являються ветеранами ОВС.
  Звичайно від усього серця дякуємо нашим акторам, викладачам та батькам театру «Діти майбутнього»! Ми робимо важливу справу і у нас дуже важлива місія у цьому житті -робити світ кращим і робити майбутнє наших дітей і нашої країни найкращим!
  Прем’єра вистави відбулася на славу, шквал оплесків у залі і сяючі очі глядачів відповідають на всі запитання, то ж ми бажаємо розвитку, і йти вперед до своєї мрії, змінювати себе, оточуючих та світ на краще! Дякуємо Святому Миколаю, що завжди допомогає і вірить в нас!