Поліцейський театр оригінального жанру «Діти майбутнього» підтвердив звання «народного колективу»

В Палаці культури поліції актори театру презентували глядачам і почесним гостям різноманітні творчі номери — хореографічні, вокальні композиції, а також мюзикл «Вечори на хуторі» на сучасний лад.
В залі були присутні почесні гості, керівництво ГУНП в Харківській області, батьки акторів та глядачі – діти учасників бойових дій на Сході України та вихованці інтернатів.
Начальник обласного главку поліції Харківщини Андрій Рубель привітав колектив театру. Він побажав колективу успіхів та творчого натхнення. Привітав іменинників театру зі святом, вручив грамоти та дипломи акторам та керівникам театру.

Це унікальний колектив, який є тільки в Харкові, при ГУНП в Харківській області, — зазначив Андрій Рубель. – Хочу побажати всім успіху. Ми завжди поруч та готові надати необхідну допомогу.
Керівник народного театру оригінального жанру «Діти майбутнього» Альона Ярова-Ніколайчук розповіла, що звання «народного колективу» театр здобув 5 років тому і сьогоднішній концерт був його підтвердженням. Також Альона Ярова-Ніколайчук додала, що діяльність театру направлена на допомогу дітям з дитячих будинків, інтернатів, реабілітаційних центрів України. Найближчім часом актори театру готують для маленьких глядачів новорічну виставу.

Повне відео концерта дивіться на Youtube: